Detajet e Prones

NE YZBERISHT,APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! Yzberisht, Tirana, Albania

ID: Billion522
Per Shitje 62,000 €

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 85m2 ne zonen mjaft te preferuar te Yzberishtit. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri te mire-administruar me ashensor.Eshte i organizuar ne nje sallon se bashku me kuzhinen,1 dhome gjumi dhe nje tualet. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire dhe shitet bosh. Zona ku ndodhet apartamenti eshte zone e qete, familjare dhe te ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme per jetese. Disponon dokumemtacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500

Detajet e Agjentit

MARJETA FERATAJ