Detajet e Prones

NE RRUGEN 5 MAJ , APARTAMENT 1+1PER SHITJE RRUGA 5 MAJ, Tirana, Albania

ID: Billion521
Per Shitje 66,000 €

Shitet Aparatmenti i tipologjise 1+1 ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes ne Rrugen 5-Maj. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri i sapo ndertuar. Apartamenti organizohet nga nje sallon se bashku me kuzhinen me dalje ne ballkon,nje dhoma gjumi ,dhe nje tualet . Ka nje siperfaqe totale prej 73.82m2 ,me nje hapesire te bollshme dhe planimetri te rregullt. Apartamenti eshte me orjentim Jug-Lindje ,gje qe e ben te kete ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona ne te cilet ndodhet apartamenti ofron te gjithe facilitetet per nje jetese komode.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni ne +355692033500

  • billionrealty.city_center
  • billionrealty.shopping_center
  • billionrealty.fire_station
  • billionrealty.police
  • billionrealty.hospital
  • billionrealty.public_library
  • billionrealty.school

Detajet e Agjentit

Irida Kalldani