Detajet e Prones

NE RRUGEN 5 MAJ, APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE 5 Maj, Tirana, Albania

ID: Billion520
Per Shitje 88,000 €

Shitet Aparatment i tipologjise 2+1+2 ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes ne Rrugen 5-Maj. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri i sapo ndertuar. Apartamenti organizohet nga nje sallon se bashku me kuzhinen me dalje ne ballkon,dy dhoma gjumi ,dhe dy tualete . Ka nje siperfaqe totale prej 97.3m2 ,me nje hapesire te bollshme dhe planimetri te rregullt. Apartamenti eshte me orjentim Jug-Lindje ,gje qe e ben te kete ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona ne te cilet ndodhet apartamenti ofron te gjithe facilitetet per nje jetese komode.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni ne +355692033500

  • billionrealty.city_center
  • billionrealty.shopping_center
  • billionrealty.police
  • billionrealty.hospital
  • billionrealty.public_library
  • billionrealty.school

Detajet e Agjentit

Irida Kalldani