Detajet e Prones

NE RRUGEN 5 MAJ, APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE ! rruga 5 maji, Tirana, Albania

ID: Billion519
Per Shitje 92,000 €

Shitet apartamenti i tipologjise 2+1+2 ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, ne rrugen 5 maj. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim , ne nje pallat te ri i sapo ndertuar. Apartamenti organizohet nga nje sallon se bashku me kuzhinen me dalje ne ballkon , dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Ka nje siperfaqe totale prej 102.7m2 me nje hapsire te bollshme dhe planimetri te rregullt. Apartamenti eshte me orientim jug-lindje, gje qe e ben te kete ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha facilitetet per nje jetese komode. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500.

  • billionrealty.city_center
  • billionrealty.shopping_center
  • billionrealty.hospital
  • billionrealty.school

Detajet e Agjentit

ESMERALDA TAFAJ