Detajet e Prones

NE ASTIR, AMBIENT BIZNESI PER QIRA!! Astir, Tirana, Albania

ID: Billion518
Per Qira 3,200 €

Jepet me qira ambienti i ndodhur ne katin 0 se bashku me bodrumin -1 , ne zonen e Astirit. Ambienti ndodhet buze rruge , gje qe e ben shume te aksesueshem dhe me nje vizibilitet te larte. Eshte totalisht i rrethuar me fasade xhami dhe ndodhet ne nje godine te re te sapondertuar. Ambienti ne katin 0 ka nje siperfaqe totale prej 160m2 dhe kati -1 eshte 150m2. Eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti ose ambient biznesi . Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni ne +355692033500

Detajet e Agjentit

ESMERALDA TAFAJ