Detajet e Prones

TEK KOPSHTI BOTANIK APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! Kopshti Botanik/Zoologjik, Tirana, Albania

ID: Billion460
Per Shitje 168,000 €

Shitet apartament 2+1+2 i super investuar te Kopshti Botanik, nje zone e cila te ofron qetesi dhe pamje te gjithe qytetit te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te banim dhe ka orientin Lindje- jug-perendim. Eshte i organizuar ne nje ambient qendrimi dhe gatimi te perbashket me dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi ku dhoma matrimoniale ka dhe 1 tualet ,dhoma tjeter e gjumit e cila ka dalje ne ballkon, po ashtu nje tualet tjeter ne korridor. Ne apartament jane bere investim shtese, eshte bere izolim i brendshem, sistem ngrohje-ftohje, ka oxhak te vendosur ne dhomen e ndenjes i cili ben shperndarjen e ngrohtesise ne te gjitha dhomat, ka kondicionere ne cdo dhome te markave me te mira dhe cilesore, dritaret jane triplet me dopio-xham, ka mundesi per vendosjen e sistemit chiller, elektroshtepiaket dhe hidrosanitare te markave me te mira dhe me cilesore, parketi eshte i punuar me dru inxhinierik austriak me garanci 30 vjecare,sistemi i ndricimit eshte led cka e ben me ekonomike, gjithashtu ka dhe panel diellor. Ne zone te ofrohen fasilitete te nevojshme per jetesen. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone me kontaktoni!0692033500

  • billionrealty.

Detajet e Agjentit

Zyra Billion