Detajet e Prones

TEK MYSLYM SHYRI, APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA !! Myslym Shyri, Tirana, Albania

ID: Billion416
Per Qira 1,400 €
Dhene me qira

Jepet me qira apartamenti 2+1+2 te Myslym Shyri, shume afer qendres. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri 8 katesh,me ashensor. Organizohet nga 2 dhoma gjumi,1 sallon i cili ka nje kuzhine te vecuar me akses ne ballkon, dhe 2 tualete.Apartamenti ka nje siperfaqe prej 191m2 , ka nje mobilim luksoz , modern dhe shume komod. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha facilitetet e nevojshme. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne +355 692033500.

  • billionrealty.city_center

Detajet e Agjentit

ESMERALDA TAFAJ