Detajet e Prones

TEK KOMPLEKSI KOLOMBO APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA ! Liqeni i Thate, Tirana, Albania

ID: Billion411
Per Qira 500 €
Dhene me qira

Jepet me qira apartament 2+1+2 te Kompleksi Kolombo, nje nga komplekset me te mira te zones se Liqenit te Thate! Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon i cili ben shperndarjen te dhoma e ndenjes bashke me kuzhinen te cilat kane dalje ne ballkon me pamje nga liqeni i Tiranes, po ashtu dy dhoma gjumi te mobiluara sipas menyres bashkekohore, njera prej tyre ka dalje ne ballkon me pamje nga Liqeni i Tiranes dhe 2 tualete. Te gjitha pajisjet elektroshtepiake jane cilesore dhe te reja. Cdo ambjent eshte i pajisur me kondiciner. Zona te ofron qetesi, ajer te paster dhe fasilitete te nevojshme per jetesen. Per cdo informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500

  • billionrealty.

Detajet e Agjentit

Zyra Billion