Detajet e Prones

NE DHERMI SHITEN VILA LUKSOZE Dhermi, Vlorë, Albania

ID: Billion371
Per Shitje Kontakto për cmimin

Vila luksoze me tipologji te ndryshme ne shitje ne Dhermi, ne nje nga zonat me te bukura dhe te kerkuara te bregdetit jugor shqiptar. Te pozicionuara ne vije te pare bregdetare, vilat kane nje pamje perrallore nga deti Jon, mes gjelberimit dhe freskise. Vendndodhja e vilave është ideale për të jetuar në privatësi, shëndetshëm mes ajrit të pastër dhe pamjes mbresëlënëse panoramike që të ofron Deti Jon. Per me shume informacione rreth pronave kontaktoni ne numrin 06920335000

  • billionrealty.

Detajet e Agjentit

Romina Dulla