Detajet e Prones

Jepet me qera ambient biznesi te Kullat Binjake , Tirana, Albania

  • Ambient Biznesi
  • 170
  • Harta
  • 61
ID: Billion369
Per Qira 5,000 €

Jepet me qera super ambjent biznesi 170m2 ne qender te Tiranes, prane Kullave Binjake. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri, ne zonen me elitare te kryqytetit . Eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi sic mund te jene, zyra per banke, kompani sigurimesh etj. Per me shume informacion dhe per nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin +355692033500

Detajet e Agjentit

Romina Dulla