Detajet e Prones

SHITET APARTAMENT 1+1 MBRAPA CASA ITALIA , Tirana, Albania

ID: Billion368
Per Shitje 52,000 €

Shitet apartament 1+1 ne Mzez te Rruga Sokrat Miho, perballe Kompleks Fratari. Ka nje siperfaqe prej 74.2m2. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri, me ashensor. Eshte i organizuar ne sallon+aneks kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe eshte me ballkon. Apartamenti eshte i ndricuar me drite natyraledhe nuk ka probleme me lageshtiren. Per me shume informacion dhe per ta vizituar pronen kontaktoni 0692033500

Detajet e Agjentit

Hana Kurti

Prona të ngjashme

Per Qira 5,000 €
 • 170 m2
 • ID: Billion369
Per Shitje 52,000 €
 • 75 m2
 • 1
 • ID: Billion368
Per Shitje 46,092 €
 • 67 m2
 • 1
 • ID: Billion367
Per Shitje 35,000 €
 • m2
 • ID: Billion365
Per Shitje Kontakto për cmimin
 • 4000 m2
 • ID: Billion364