Detajet e Prones

SHITET APARTAMENT 1+1 MBRAPA CASA ITALIA , Tirana, Albania

ID: Billion367
Per Shitje 46,092 €
Shitur

Shitet apartament 1+1 ne Mzez te Rruga Sokrat Miho, perballe Kompleks Fratari. Ka nje siperfaqe prej 66.8m2. Ndodhet ne katin 2 banim te nje palalti te ri, me ashensor. Eshte i organizuar ne sallon+aneks kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe eshte me ballkon. Apartamenti eshte i ndricuar dhe eshte i pabanuar me pare. Per me shume informacion dhe per nje vizite ne prone kontaktoni 0692033500

Detajet e Agjentit

Zyra Billion