Detajet e Prones

Shitet garsoniere te Rruga Bill Klinton rruga Bill Klinton, Tirana, Albania

ID: Billion365
Per Shitje 33,000 €

Shitet garsoniere 33 m2 ne rrugen BILL KLINTON . Gjithcka eshte e sapo investuar me cilesi nga me te mirat ne treg duke filluar nga parketi, pajisjet elektrike dhe ato hidrosanitare si dhe cdo mobilje. Eshte e organizuar ne nje dhome , tualet dhe nje ballkon. Per me shume informacion dhe per ta vizituar pronen kontaktoni 0692033500

Detajet e Agjentit

Romina Dulla