Detajet e Prones

Okazion!!Shitet toke me plan studimi ne Shengjin , Shëngjin, Albania

ID: Billion364
Per Shitje Kontakto për cmimin

Shitet 4000m2 toke ne Shengjin me plan studimor. Toka ndodhet ne nje prej zonave me te bukura te Shqiperise e pershtateshme per zhvillim turizmi. Zona ku ndodhet ofron te gjithe facilitetet e nevojshme ku mbizoteron qetesia dhe relaksi kaq te lakmuara per pushuesit. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor dhe mund te shitet vetem nje pjese . Per me teper informacion mos hezitoni te na kontaktoni ne numrin 0692033500

Detajet e Agjentit

Romina Dulla

Prona të ngjashme

Per Qira 5,000 €
 • 170 m2
 • ID: Billion369
Per Shitje 52,000 €
 • 75 m2
 • 1
 • ID: Billion368
Per Shitje 46,092 €
 • 67 m2
 • 1
 • ID: Billion367
Per Shitje 35,000 €
 • m2
 • ID: Billion365
Per Shitje Kontakto për cmimin
 • 4000 m2
 • ID: Billion364