Detajet e Prones

JEPET AMBIENT BIZNESI ME QIRA TE RRUGA E DURRESIT , Tirana, Albania

 • Ambient Biznesi
 • 32
 • 0
 • 0
 • Harta
 • 40
ID: Billion363
Per Qira 646 €

Jepet ambient biznesi me qira te Rruga e Durresit. Ka nje siperfaqe prej 32m2. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati ekzistues. Eshte i organizuar ne 1 ambient dhe eshte me dere dhe fasade xhami. Per me shume informacion dhe per ta vizituar pronen kontaktoni 0692033500

Detajet e Agjentit

Hana Kurti

Prona të ngjashme

Per Qira 5,000 €
 • 170 m2
 • ID: Billion369
Per Shitje 52,000 €
 • 75 m2
 • 1
 • ID: Billion368
Per Shitje 46,092 €
 • 67 m2
 • 1
 • ID: Billion367
Per Shitje 35,000 €
 • m2
 • ID: Billion365
Per Shitje Kontakto për cmimin
 • 4000 m2
 • ID: Billion364