Detajet e Prones

SHITEN AMBIENTE BIZNESI TE KAFJA E RREMES Kafja e Rremes, Tirana, Albania

ID: Billion362
Per Shitje 70,000 €

Shiten ambiente biznesi te Kafja e Rremes. Kane nje siperfaqe prej 70m2. Ndodhen ne katin 0 te nje pallati te ri. Jane ne organizuar ne 2 ambiente te ndara me mur. Jane te mirembajtura dhe jane me dyer xhami. Jane te pershtatshme per tipologji te ndryshme biznesi. Per me shume informacion dhe per ta vizituar pronen kontaktoni 0692033500

Detajet e Agjentit

Hana Kurti

Prona të ngjashme

Per Qira 5,000 €
 • 170 m2
 • ID: Billion369
Per Shitje 52,000 €
 • 75 m2
 • 1
 • ID: Billion368
Per Shitje 46,092 €
 • 67 m2
 • 1
 • ID: Billion367
Per Shitje 35,000 €
 • m2
 • ID: Billion365
Per Shitje Kontakto për cmimin
 • 4000 m2
 • ID: Billion364