Detajet e Prones

Shitet apartament 1+1 ne Astir , Tirana, Albania

ID: Billion361
Per Shitje 55,000 €

Shitet apartament 1+1 ne Astir. Ka nje siperfaqe prej 78 m2. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri, te mireadministruar. Eshte i organizuar ne sallon+ aneks kuzhine, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet. Apartamenti eshte i ndricuar dhe eshte me orientim jug-perendim. Nuk ka problem me lageshtiren dhe shitet i mobiluar.Per me shume informacion dhe per ta vizituar pronen kontaktoni 0692033500.

Detajet e Agjentit

Romina Dulla

Prona të ngjashme

Per Qira 5,000 €
 • 170 m2
 • ID: Billion369
Per Shitje 52,000 €
 • 75 m2
 • 1
 • ID: Billion368
Per Shitje 46,092 €
 • 67 m2
 • 1
 • ID: Billion367
Per Shitje 35,000 €
 • m2
 • ID: Billion365
Per Shitje Kontakto për cmimin
 • 4000 m2
 • ID: Billion364