Detajet e Prones

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1+2 AFER AMBASADOR 3 , Tirana, Albania

ID: Billion360
Per Shitje 262,000 €

Shitet apartament 2+1+2 afer Rezidences Ambasador 3. Ka nje siperfaqe prej 146m2. Ndodhet ne katin e 4 banim te nje pallati te ri, me 2 ashensore. Eshte i organizuar ne sallon, kuzhine te vecante, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe eshte me 2 ballkone. Ka sistem ngrohjeje me kondicioner. Shitet bosh, Ka ndricim dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion dhe per ta vizituar pronen kontaktoni 0692033500.

Detajet e Agjentit

Hana Kurti

Prona të ngjashme

Per Qira 5,000 €
 • 170 m2
 • ID: Billion369
Per Shitje 52,000 €
 • 75 m2
 • 1
 • ID: Billion368
Per Shitje 46,092 €
 • 67 m2
 • 1
 • ID: Billion367
Per Shitje 35,000 €
 • m2
 • ID: Billion365
Per Shitje Kontakto për cmimin
 • 4000 m2
 • ID: Billion364