Detajet e Prones

Shitet super apartament te Liqeni i Tiranes , Tirana, Albania

ID: Billion359
Per Shitje Kontakto për cmimin

Shitet super apartament 125 m2 + vend parkim. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, sallon, kuzhine, dhe nje ballkon të mbyllur me vetrata aktualisht eshte pershtatur si studio,dy tualete të medha të dyja me dritare. Cdo dhome eshte e paisur me kondicionere chiller. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ne Kompleksin Colombo,rezidence e rrethuar dhe e survejuar me kamera, nje zone mjaft e qete, e paster,me lulishte stola dhe ambient clodhes për familjaret dhe femijet e kompleksit.Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme. Apartamenti ndodhet ne kati e 4 të nje pallati 5 katesh, me ashensor, dhe me garazh. Brenda kompleksit ka gjithashtu edhe vende parkimi. Apartamenti dhe garazhi jane me certifikate pronesie. Apartamenti eshte rinovuar plotesisht se fundmi, dhe eshte bëre me punime dhe materiale të nje cilesie superiore.Mobilimi eshte i gjithi dru cilesi e shkelqyer. Per nje vizite ne prone telefononi ne numrin 0692033500.

Detajet e Agjentit

Romina Dulla

Prona të ngjashme

Per Qira 5,000 €
 • 170 m2
 • ID: Billion369
Per Shitje 52,000 €
 • 75 m2
 • 1
 • ID: Billion368
Per Shitje 46,092 €
 • 67 m2
 • 1
 • ID: Billion367
Per Shitje 35,000 €
 • m2
 • ID: Billion365
Per Shitje Kontakto për cmimin
 • 4000 m2
 • ID: Billion364