Detajet e Prones

Shitet apartament 1+1 ne Fresk , Tirana, Albania

ID: Billion356
Per Shitje 43,000 €
Shitur

Te Fresku, ne nje kompleks te ri ndertim i vitit 2020 shitet apartament i tipologjise 1+1 me siperfaqe totale 76 m2. Apartamenti ka punime mjaft cilesore , izolim akustik, sisteme hidraulike. Hyrja ndodhet ne katin e 4 te banimit eshte i organizuar ne nje sallon me hapesire te bollshme, bashke dhe me ambjentin e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 ballkon dhe1 tualet.Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion dhe per te kuptuar vleren reale te kesaj prone kontaktoni ne +355692033500

Detajet e Agjentit

Romina Dulla

Prona të ngjashme

Per Qira 5,000 €
 • 170 m2
 • ID: Billion369
Per Shitje 52,000 €
 • 75 m2
 • 1
 • ID: Billion368
Per Shitje 46,092 €
 • 67 m2
 • 1
 • ID: Billion367
Per Shitje 35,000 €
 • m2
 • ID: Billion365
Per Shitje Kontakto për cmimin
 • 4000 m2
 • ID: Billion364