Detajet e Prones

Jepet me qira lokal i kompletuar te Bulevardi Zogu i Pare , Tirana, Albania

ID: Billion355
Per Qira 2,000 €

Te bulevardi , jepet me qera Lokal i kompletuar . Ambjenti ka siperfaqe te brendshme prej 200 m2 dhe 200 m2 verande, eshte i organizuar ne forme duplexi. Eshte i mireorganizuar , dhe jepet me qera i kompletuar plotesisht . Ne katine pare eshte nje ambjent open space ku gjithashtu eshte vendosur banaku, 1 kuzhine si dhe tualetet, kurse ne katin e dyte nje ambjent open space dhe nje kinema me rreth 15 vende. Eshte i arreduar me te gjitha pajisjet e nevojshme per te ofruar nje sherbim sa me te kendshem. Lokali ka nje klientele te ngritur dhe nje xhiro shume te mire per shkak te vendodhjes qe ka ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes. .Per nje vizite ne prone ose prona te ngjashme kontaktoni 0692033500

Detajet e Agjentit

Romina Dulla

Prona të ngjashme

Per Qira 5,000 €
 • 170 m2
 • ID: Billion369
Per Shitje 52,000 €
 • 75 m2
 • 1
 • ID: Billion368
Per Shitje 46,092 €
 • 67 m2
 • 1
 • ID: Billion367
Per Shitje 35,000 €
 • m2
 • ID: Billion365
Per Shitje Kontakto për cmimin
 • 4000 m2
 • ID: Billion364