Detajet e Prones

JEPET VILE ME QIRA NE NDROQ , Tirana, Albania

ID: Billion352
Per Qira 700 €

Jepet vile me qira ne Nroq, te Romanat. Ka nje siperfaqe prej 160m2 ndertim dhe 200m2 oborr. Eshte ne dy kate, ku kati i pare eshte i organizuar ne sallon+aneks kuzhine, 2 dhoma gjumi, dhe 1 tualet. Kurse kati i dyte eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ka verande me hapesire te bollshme. Jepet i mobiluar dhe ka sistem ngrohje me kondicioner. Vila eshte me pishine dhe jepet me qira per afat te gjate kohor. Per me shume informacion dhe per ta vizituar pronen kontaktoni 0692033500.

Detajet e Agjentit

Hana Kurti

Prona të ngjashme

Per Qira 5,000 €
 • 170 m2
 • ID: Billion369
Per Shitje 52,000 €
 • 75 m2
 • 1
 • ID: Billion368
Per Shitje 46,092 €
 • 67 m2
 • 1
 • ID: Billion367
Per Shitje 35,000 €
 • m2
 • ID: Billion365
Per Shitje Kontakto për cmimin
 • 4000 m2
 • ID: Billion364