Detajet e Prones

APARTAMENT ME QIRA TEK QSUT , Tirana, Albania

ID: Billion349
Per Qira 300 €

Jepet apartament me qira prane QSUT. Eshte i organizuar ne 2dhoma 1sallon-aneks 1ballkon dhe 40m2 verande . Ne pallat te ri me ashensor dhe ndodhet ne katin e 4. Per me shume informacion dhe per ta vizituar pronen kontaktoni 0692033500

Detajet e Agjentit

Gezim Gjyla

Prona të ngjashme

Per Qira 5,000 €
 • 170 m2
 • ID: Billion369
Per Shitje 52,000 €
 • 75 m2
 • 1
 • ID: Billion368
Per Shitje 46,092 €
 • 67 m2
 • 1
 • ID: Billion367
Per Shitje 35,000 €
 • m2
 • ID: Billion365
Per Shitje Kontakto për cmimin
 • 4000 m2
 • ID: Billion364