PERBALLE KOMPLEKSIT DELIJORGJI , SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 Rruga Stavri Themeli, Tirana, Albania

ID: Billion3546
Për Shitje 170,000 €

Shitet, super apartament 2+1 ne rrugen Stavri Themeli, perballe kompleksit Delijorgji.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te mireadministruar,me ashensor, ne nje kompleks te vogel familjar te pershtatshem per familje me femije.
Disponon dokumentacion te plote hipotekor.
Apartamenti ka siperfaqje siperfaqe totale 95.2 m² (86.84 m² Neto)
Eshte totalisht i mobiluar dhe investuar ne menyre moderne dhe me punime cilesore

Apartamenti organizohet ne:
- 1 sallon ndenje me kuzhine
- 2 dhoma gjumi
- 1 tualet
- 1 korridor shperndares
- 1 ballkon


Apartamenti shitet i mobiluar si ne foto.

Zgjedhje fantastike per banim ose investim. Zona ku ndodhet apartamenti eshte nje nder zonat me te kerkuara per banim dhe investim, pasi ofrohen te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese te rehatshme.Cmimi eshte i diskutueshem!


Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!