JEPET ME QIRA SUPER VILE 2 KATESHE , PRANE TEG-ut RRUGA E VILAVE, Tirana, Albania

ID: Billion3541
Për Qira 2,000 €

Jepet me qira vile 2-kateshe ne Lunder.
Nje Vile qe te ofron qetesi dhe relaks per nje jetese sa me komode
Zona eshte e gjitha me komplekse Vilash prane Qendres Tregtare TEG.

-Siperfaqja totale e viles 236 m2 dhe 500 m2 bace ( plus tarace)
-Siperfaqja e tokes rreth viles eshte e rrethuar me gjelberim dhe me peme frutore.
-Organizohet ne menyre te tille, 1 kuzhine, 4 dhoma gjumi 2 tualete dhe verande
Disponon ne katin -1 siperfaqe bodrumi dhe hapsire te bollshme per parkim.
Vila ofrohet e pa mobiluar.
Cmimi eshte 2000 euro (neto)
Per cdo informacion apo vizite ne prone na kontaktoni +355692033500