SUPER OKAZION, PASKUQAN, SHITET APARTAMENT 1+1! Paskuqan, Tirana, Albania

ID: Billion3540
Për Shitje Kontakto për cmimin

Shitet Apartamenti 1+1, ne Paskuqan

Ndodhet ne katin e 1 te banimit, ne nje nga rezidencat me te reja ne zonen e Paskuqanit, me siperfaqje 71.1m2

Apartamenti organizohet ne:
1 sallon ndenje
1 dhoma gjumi
1 tualete

Zona po merr mjaft zhvillim kohet e fundit, per shkak te afersise me Bulevardin e ri dhe Unazes se Madhe. Ofron mjaft komoditet dhe fasilitete te shumtaPer me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

Prona të ngjashme