RRUGA KAVAJES, Jepet apartament me qira 1+1 Rruga e Kavajes, Tirana, Albania

ID: Billion3536
Për Qira 500 €

Jepet me qira Apartamenti 1+1, tek Rruga Kavajes perballe me Delijorgjin

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me atraktive te Tiranes, per shkak te fasiliteteve te shumta, komoditetit qe ofron dhe afersise qe ka me rruget hyrese te tiranes.

Ofrohet totalisht i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme.

Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te mireadministruar, me ashensor.

Apartamenti organizohet ne:

1 sallon ndenje
1 dhoma gjumi
1 tualete


Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!