Yzberisht, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Yzberisht, Tirana, Albania

ID: Billion3489
Për Qira 500 €

Jepet me qira apartament 2+1+2, në Yzberisht.

Apartamenti ofrohet i mobiluar dhe i arreduar në mënyrë bashkëkohore, me të gjitha pajisjet e nevojshme.

Organizohet ne:
-sallon + kuzhinë
-1 korridor shperndares
-2 dhoma gjumi
-2 tualete
-1 ballkon


Apartamenti ka një siperfaqe prej 120 m²
Ndodhet ne katin e 2 të një pallati te ri me ashensor, me cip dhe të mirëadministruar.

Për më shumë informacione ose për të planifikuar një vizitë në pronë, na kontaktoni në: +355692033500 !