Detajet e Prones

Jepet me qera apartament te Garda , Tirana, Albania

ID: Billion342
Per Qira 450 €

Jepet me qira apartament 2+1+2 te Garda. Ka nje siperfaqe 100m2. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te mirembajtur. Eshte i organizuar ne sallon+ kuzhine te vecuar , 2 dhoma gjumi, dhe 2 tualete . Apartamenti eshte me ndricim dhe teper i ngrohte. Per me shume informacion dhe per ta vizituar pronen kontaktoni 0692033500

Detajet e Agjentit

Romina Dulla

Prona të ngjashme

Per Qira 5,000 €
 • 170 m2
 • ID: Billion369
Per Shitje 52,000 €
 • 75 m2
 • 1
 • ID: Billion368
Per Shitje 46,092 €
 • 67 m2
 • 1
 • ID: Billion367
Per Shitje 35,000 €
 • m2
 • ID: Billion365
Per Shitje Kontakto për cmimin
 • 4000 m2
 • ID: Billion364