Detajet e Prones

AMBIENT BIZNESI PER SHITJE NE YZBERISHT , Tirana, Albania

ID: Billion340
Per Shitje 235,000 €

Shitet ambient biznesi ne Yzberisht. Ka nje siperfaqe prej 102m2. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. Shitet i mobiluar, ka sistem ngrohje dhe ka klientele te rregullt. Ambienti disponon dpkumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion dhe per ta vizituar pronen kontaktoni 0692033500

Detajet e Agjentit

Hana Kurti

Prona të ngjashme

Per Qira 5,000 €
 • 170 m2
 • ID: Billion369
Per Shitje 52,000 €
 • 75 m2
 • 1
 • ID: Billion368
Per Shitje 46,092 €
 • 67 m2
 • 1
 • ID: Billion367
Per Shitje 35,000 €
 • m2
 • ID: Billion365
Per Shitje Kontakto për cmimin
 • 4000 m2
 • ID: Billion364