Detajet e Prones

SHITET APARTAMENT 2+1 NE ASTIR , Tirana, Albania

ID: Billion339
Per Shitje 72,150 €
Shitur

Shitet apartament ne Astir, afer Bar Artistit. Ka nje siperfaqe prej 111m2. Ndodhet ne katin e 7 banim te nje pallati te ri, me ashensor. Eshte i organizuar ne sallon+aneks kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon te madhe dhe eshte me 2 tualete. Apartamenti eshte me ndricim, nuk ka probleme me lageshtire. Shitet bosh dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion dhe per ta vizituar pronen kontaktoni 0692033500

Detajet e Agjentit

Hana Kurti

Prona të ngjashme

Per Qira 5,000 €
 • 170 m2
 • ID: Billion369
Per Shitje 52,000 €
 • 75 m2
 • 1
 • ID: Billion368
Per Shitje 46,092 €
 • 67 m2
 • 1
 • ID: Billion367
Per Shitje 35,000 €
 • m2
 • ID: Billion365
Per Shitje Kontakto për cmimin
 • 4000 m2
 • ID: Billion364