Detajet e Prones

Shitet apartament 2+1 ne Yzberisht , Tirana, Albania

ID: Billion338
Per Shitje 58,000 €

Shitet apartament 2+1 ne Yzberisht. Ka nje siperfaqe totale prej 87m2. Ndodhet ne kati e8 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon+aneks kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1ballkon dhe 1 tualet.Disponon dokumentacion te plote hipotekor.Per me shume informacion dhe per ta vizituar pronen kontaktoni 0692033500

Detajet e Agjentit

Romina Dulla

Prona të ngjashme

Per Qira 5,000 €
 • 170 m2
 • ID: Billion369
Per Shitje 52,000 €
 • 75 m2
 • 1
 • ID: Billion368
Per Shitje 46,092 €
 • 67 m2
 • 1
 • ID: Billion367
Per Shitje 35,000 €
 • m2
 • ID: Billion365
Per Shitje Kontakto për cmimin
 • 4000 m2
 • ID: Billion364