JEPET ME QIRA GAZONIERE TEK ISH FUSHA E AVIACIONIT Ish Fusha e Aviacionit, Tirana, Albania

ID: Billion3394
Për Qira 300 €

Jepet me qira gazoniere tek ish fusha e Aviacionit

Gazonierja ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, per shkak te fasiliteteve te shumta qe zona ofron.

Ofrohet totalisht i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri dhe te mireadministruar, me ashensor.

Organizohet ne:
1 sallon ndenje + dhome gjumi
1 tualet
-Siperfaqja totale S=31.8 m2

Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!