Detajet e Prones

Jepet me qira Vile 3 kateshe , Tirana, Albania

ID: Billion334
Per Qira 2,000 €

Jepet me qira vile 3 kateshe prane Restorant Xibrakut. Vila ka siperfaqe totale 700 m2. Organizohet ne 3 kate, secili kat ka ambient ndenje, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Vila ka oborr dhe vend per parkim, punime shume cilesore. Kubaturë të rregullt .Kati i fundit ka oxhak dhe secili kat ka ballkon te bollshem. Vila jepet totalisht e mobiluar. Zona ku ndodhet eshte nje zone e qete, me nje pamje fantastike, me ajër të pastër, qetësi, gjelbërim. Per me shume informacion dhe per ta vizituar kontaktoni 0692033500

Detajet e Agjentit

Ariana Selmani

Prona të ngjashme

Per Qira 5,000 €
 • 170 m2
 • ID: Billion369
Per Shitje 52,000 €
 • 75 m2
 • 1
 • ID: Billion368
Per Shitje 46,092 €
 • 67 m2
 • 1
 • ID: Billion367
Per Shitje 35,000 €
 • m2
 • ID: Billion365
Per Shitje Kontakto për cmimin
 • 4000 m2
 • ID: Billion364