Detajet e Prones

Jepet me qira apartament 2+1+2 tek Rruga Ismail Qemali Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania

ID: Billion333
Per Qira 700 €

Tek rruga Ismail Qemali, prane RTSH jepet me qira super apartament 2+1+2 tualete. Apartamenti ka nje siperfaqe totale 115 m2. Organizohet ne ambient ndenje bashke me ambientin e ngrenies dhe te gatimit, ka 2 dhoma gjumi, 1 ballkon dhe 2 tualete. Dhoma kryesore e gjumit ka tualet te vecuar. Apartamenti eshte i investuar dhe jepet e mobiluar. Per me shume informacion dhe per ta vizituar kontaktoni 0692033500

Detajet e Agjentit

Ariana Selmani

Prona të ngjashme

Per Qira 5,000 €
 • 170 m2
 • ID: Billion369
Per Shitje 52,000 €
 • 75 m2
 • 1
 • ID: Billion368
Per Shitje 46,092 €
 • 67 m2
 • 1
 • ID: Billion367
Per Shitje 35,000 €
 • m2
 • ID: Billion365
Per Shitje Kontakto për cmimin
 • 4000 m2
 • ID: Billion364