Detajet e Prones

Shitet apartament tek Kodra e Diellit. , Tirana, Albania

ID: Billion332
Per Shitje 260,000 €

Shitet apartament tek Kodra e Diellit.Apartamenti eshte i organizuar ne 4 dhoma + salloni + 3 tualete + nje verande shume e madhe.Se brendeshmi apartamenti eshte i sapo investuar me sistem termoizolimi dhe sistem kapot. Te gjitha instalimet elektrike + hidraulike jane speciale dhe te bera me standartet me te mira ne treg. Eshte me sistem Kondicionimi + rikuperimi qendror. Vetratat jane me profile dhe xhama termike. Me instalimet perkatese per panelin diellor. Eshte kati i fundit (5) i pallatit dhe eshte e vetmja hyrje ne kat. Eshte shume pak e banuar dhe cdo gje eshte e re. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte 100 m nga nen-kalimi i rruges Kodra e Diellit. Apartamenti eshte e orientuar nga kopshti botanik dhe ofron nje super pamje. Per me shume informacion dhe per ta vizituar kontaktoni 0692033500

 • billionrealty.city_center
 • billionrealty.view_to_lake
 • billionrealty.terrace

Detajet e Agjentit

Zyra Billion

Prona të ngjashme

Per Qira 5,000 €
 • 170 m2
 • ID: Billion369
Per Shitje 52,000 €
 • 75 m2
 • 1
 • ID: Billion368
Per Shitje 46,092 €
 • 67 m2
 • 1
 • ID: Billion367
Per Shitje 35,000 €
 • m2
 • ID: Billion365
Per Shitje Kontakto për cmimin
 • 4000 m2
 • ID: Billion364