Detajet e Prones

Jepet me qera Vile,tek Kodra e Diellit , Tirana, Albania

ID: Billion331
Per Qira 2,500 €

Jepet me qera Vile Banimi 2 Kat + Papafingo +1 Kate nentoke. Vila është e pozicionuar në një zonë Elitare, me nje pamje fantastike, me ajër të pastër, qetësi, gjelbërim, parqe, larmi shërbimesh si dhe siguri absolute.Vila organizohet ne: nje holle rreth 100m2 ; 4 dhoma gjumi; 3 banjo ; Garazh per 3 makina dhe disa ballkone.

Detajet e Agjentit

Zyra Billion

Prona të ngjashme

Per Qira 5,000 €
 • 170 m2
 • ID: Billion369
Per Shitje 52,000 €
 • 75 m2
 • 1
 • ID: Billion368
Per Shitje 46,092 €
 • 67 m2
 • 1
 • ID: Billion367
Per Shitje 35,000 €
 • m2
 • ID: Billion365
Per Shitje Kontakto për cmimin
 • 4000 m2
 • ID: Billion364