Detajet e Prones

Super Okazion.Shitet Bar Kafe te Rruga e Tregut Elektrik. , Tirana, Albania

 • Bar / Restaurant
 • 250
 • 0
 • 0
 • Harta
 • 95
ID: Billion330
Per Shitje 250,000 €

Shitet Bar Kafe te Rruga e Tregut Elektrik. Ambjenti momentalisht eshte ne gjendje pune dhe eshte i gjithi i kompletuar .Gjithashtu eshte i dhene me qera afatgjate. Ambjenti eshte i investuar dhe mobilimi eshte bere me arkitekt. Ka fasade xhami.Para ambjentit eshte edhe 1 verande ne pronesi . Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per detaje ju mirepresim te na kontaktoni !!!

Detajet e Agjentit

Zyra Billion

Prona të ngjashme

Per Qira 5,000 €
 • 170 m2
 • ID: Billion369
Per Shitje 52,000 €
 • 75 m2
 • 1
 • ID: Billion368
Per Shitje 46,092 €
 • 67 m2
 • 1
 • ID: Billion367
Per Shitje 35,000 €
 • m2
 • ID: Billion365
Per Shitje Kontakto për cmimin
 • 4000 m2
 • ID: Billion364