Detajet e Prones

SHITET DUPLEX TEK REZIDENCA KODRA E DIELLIT Kodra e Diellit, Tirana, Albania

ID: Billion329
Per Shitje 191,100 €

Tek rezidenca Kodra e DIellit shitet duplex me siperfaqe 147 m2. Eshte i organizuar ne 2 kate, kati i pare ka 1 sallon te bollshem bashke me ambjentin e gatimit dhe te ngrenies, 1 ballkon dhe 1 tualet. Kati tjeter ka 3 dhoma gjumi, 1 ballkon dhe 1 tualet. Duplexi eshte shume pak i banuar dhe shitet pjeserisht i mobiluar. Zona ne te cilen ndodhet ofron mundesine per nje jete sa me komode. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion kontaktoni ne nr: 0692033500

Detajet e Agjentit

Ariana Selmani

Prona të ngjashme

Per Qira 5,000 €
 • 170 m2
 • ID: Billion369
Per Shitje 52,000 €
 • 75 m2
 • 1
 • ID: Billion368
Per Shitje 46,092 €
 • 67 m2
 • 1
 • ID: Billion367
Per Shitje 35,000 €
 • m2
 • ID: Billion365
Per Shitje Kontakto për cmimin
 • 4000 m2
 • ID: Billion364