Detajet e Prones

Jepet me qira magazine ne Tufine Tufine, Tirana, Albania

ID: Billion326
Per Qira 800 €

Ne zonen e Tufines jepet me qira ambient biznesi (magazine). Magazina ka siperfaqe te brendshme 600 m2. Jepet bosh. Ka 1 tualet dhe hapesire per parking. Eshte i pershatshem per tipologji te ndryshme biznesi. Per me shume informacion dhe per ta vizituar pronen kontaktoni 0692033500

Detajet e Agjentit

Ariana Selmani

Prona të ngjashme

Per Qira 5,000 €
 • 170 m2
 • ID: Billion369
Per Shitje 52,000 €
 • 75 m2
 • 1
 • ID: Billion368
Per Shitje 46,092 €
 • 67 m2
 • 1
 • ID: Billion367
Per Shitje 35,000 €
 • m2
 • ID: Billion365
Per Shitje Kontakto për cmimin
 • 4000 m2
 • ID: Billion364