Detajet e Prones

Jepet me qira ambient komercial tek Komuna e Parisit Komuna e Parisit, Tirana, Albania

 • Ambient Biznesi
 • 56
 • 0
 • 1
 • Harta
 • 60
ID: Billion325
Per Qira 400 €

Jepet ambient biznesi me qira tek Komuna e Parisit. Ambienti ka siperfaqe totale 56 m2. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri te nje kompleksi rezidencial. Ambienti eshte open space, i pajisur me sistem sigurie dhe ka 1 tualet. Per me shume informacion dhe per ta vizituar kontaktoni 0692033500

Detajet e Agjentit

Ariana Selmani

Prona të ngjashme

Per Qira 5,000 €
 • 170 m2
 • ID: Billion369
Per Shitje 52,000 €
 • 75 m2
 • 1
 • ID: Billion368
Per Shitje 46,092 €
 • 67 m2
 • 1
 • ID: Billion367
Per Shitje 35,000 €
 • m2
 • ID: Billion365
Per Shitje Kontakto për cmimin
 • 4000 m2
 • ID: Billion364