TEK SELITA, JEPET ME QIRA, APARTAMENT 2+1+POST PARKIMI Rruga Rexhep Pinari, Tirana, Albania

ID: Billion3279
Për Qira 650 €

Jepet me qira, apartament 2+1 tek Selita, prane rezidences Kodra e Diellit 2.
Zona ku ndodhet apartamenti eshte nga zonat me te preferuara ne Tirane, per shkak te fasiliteteve te shumta dhe komoditetit qe ofron per nje jetese te rehatshme.

Apartamenti organizohet ne:
1 sallon ndenje
2 dhoma gjumi
1 tualet
Oborr
Depo
Post parkimi
Kati 1

Ofrohet totalisht i mobiluar dhe eshte i arreduar ne menyre bashkekohore.

Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

Prona të ngjashme

Për Qira 600 €
  • 120 m2
  • 3
  • ID: Billion3160