Detajet e Prones

APARTAMENT PER QIRA TE 21 DHJETORI , Tirana, Albania

ID: Billion320
Per Qira 300 €

Apartament me qira te zona e 21 Dhjetorit, ne hyrje te Myslym Shyrit. Ka nje siperfaqe rreth 70m2. Ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati ekszistues. Eshte i organizuar ne sallon+aneks kuzhine te vecante, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe eshte me ballkon. Apartamenti jepet pjeserisht i mobiluar. Ka sistem ngrohjeje me 2 kondicioner, ka ndricim,nuk ka probleme me lageshtiren dhe ndodhet buze rruge. Apartamenti lirohet me date 20 shkurt. Per me shume informacion dhe per ta vizituar pronen kontaktoni 0692033500

Detajet e Agjentit

Hana Kurti

Prona të ngjashme

Per Qira 5,000 €
 • 170 m2
 • ID: Billion369
Per Shitje 52,000 €
 • 75 m2
 • 1
 • ID: Billion368
Per Shitje 46,092 €
 • 67 m2
 • 1
 • ID: Billion367
Per Shitje 35,000 €
 • m2
 • ID: Billion365
Per Shitje Kontakto për cmimin
 • 4000 m2
 • ID: Billion364