Detajet e Prones

Jepet me QERA Super apartament 2+1 tek Kopshti Botanik , Tirana, Albania

ID: Billion319
Per Qira 500 €
Dhene me qira

Jepet me QERA Super apartament 2+1 tek Kopshti Botanik, Tiranë. Apartamenti eshte pjese e nje pallati te ri te mire administruar, me ashensor, me orientim jug-lidje, në një nga zonat më të qeta dhe me pamje piktoreske. Organizohet në sallon të madh, kuzhinë + ambient ngrënie, koridor, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkone, me pamje nga Tirana. Është i mobiluar me kushte bashkëkohore, i pa-banuar më parë, super investim.Disponon post parkimi.

Detajet e Agjentit

Zyra Billion

Prona të ngjashme

Per Qira 5,000 €
 • 170 m2
 • ID: Billion369
Per Shitje 52,000 €
 • 75 m2
 • 1
 • ID: Billion368
Per Shitje 46,092 €
 • 67 m2
 • 1
 • ID: Billion367
Per Shitje 35,000 €
 • m2
 • ID: Billion365
Per Shitje Kontakto për cmimin
 • 4000 m2
 • ID: Billion364