Detajet e Prones

Jepet me qira ambient biznesi ne Yzberisht Yzberisht, Tirana, Albania

 • Ambient Biznesi
 • 40
 • 0
 • 1
 • Harta
 • 61
ID: Billion318
Per Qira 300 €

Ne Yzberisht jepet me qira ambient biznesi me siperfaqe 40 m2. Ambienti ndodhet ne nje zone te populluar, eshte i investuar, ka fasade xhami ne te dy anet dhe ka 1 tualet. Eshte i pershatshem per tipologji te ndryshme biznesi. Per me shume informacion dhe per ta vizituar pronen kontaktoni 0692033500

Detajet e Agjentit

Ariana Selmani

Prona të ngjashme

Per Qira 5,000 €
 • 170 m2
 • ID: Billion369
Per Shitje 52,000 €
 • 75 m2
 • 1
 • ID: Billion368
Per Shitje 46,092 €
 • 67 m2
 • 1
 • ID: Billion367
Per Shitje 35,000 €
 • m2
 • ID: Billion365
Per Shitje Kontakto për cmimin
 • 4000 m2
 • ID: Billion364