Detajet e Prones

Jepet me qira ambient biznesi tek Shallvaret Shallvaret, Tirana, Albania

 • Ambient Biznesi
 • 40
 • 0
 • 1
 • Harta
 • 74
ID: Billion310
Per Qira 420 €

Ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, tek Shallvaret jepet ambient biznesi me qira. Ndodhet buze rruge, ka siperfaqe totale 40m2 dhe jepet bosh. Eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi. Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne +355692033500

Detajet e Agjentit

Ariana Selmani

Prona të ngjashme

Per Qira 2,000 €
 • 700 m2
 • 6
 • ID: Billion334
Per Shitje 260,000 €
 • 180 m2
 • ID: Billion332
Per Shitje 250,000 €
 • 250 m2
 • ID: Billion330