Detajet e Prones

Jepet me qira apartament te Komuna e Parisit , Tirana, Albania

ID: Billion309
Per Qira 300 €

Jepet me qera apartament 1+1 te Komuna e Parisit.Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te mireadministruar. Apartamenti ka siperfaqe 60m2 dhe jepet me qera bosh dhe mund te jepet me qera dhe per biznes. Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne +355692033500

Detajet e Agjentit

Romina Dulla

Prona të ngjashme

Per Qira 2,000 €
  • 700 m2
  • 6
  • ID: Billion334
Per Shitje 260,000 €
  • 180 m2
  • ID: Billion332
Per Shitje 250,000 €
  • 250 m2
  • ID: Billion330