Detajet e Prones

Shitet Apartament 2+1 tek Kopshti Zoologjik , Tirana, Albania

ID: Billion307
Per Shitje 130,000 €

Apartamenti ka siperfaqe 80m2 dhe Verande 40 m2 eshte i organizuar ne 1 sallon te madh ndenje , 2 dhoma gjumi , tualet , ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 dhe eshte totalisht i investuar. Orientimi i apartamentit eshte nga Lindja me pamje nga kopshti Zoologjik. Disponon dokumentacion te rregullt . Zona ku ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet.Per me shume informacion dhe per te vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni ne +355692033500

Detajet e Agjentit

Zyra Billion

Prona të ngjashme

Per Qira 2,000 €
  • 700 m2
  • 6
  • ID: Billion334
Per Shitje 260,000 €
  • 180 m2
  • ID: Billion332
Per Shitje 250,000 €
  • 250 m2
  • ID: Billion330