Detajet e Prones

Ambjent komercial per Shitje , Tirana, Albania

ID: Billion306
Per Shitje 325,500 €

Ambjent Komerciale ne Rrugen Perlat Rexhepi. Ka nje siperfaqe prej 155 m2 e organizuar ne nje ambient te hapur dhe me disa nen ndarje dhe tualete. Ambienti mund te jepet per aktivitete te ndryshme biznesi si: zyra, agjenci turistike, zyre konsulence, noteri etj. Aktualisht ambjenti eshte i dhene me qera. Zona eshte shume e zhvilluar me kompani te ndryshme qe operojne aktivitetin e tyre, lokale, restorante, shopping center etj.Per me shume informacion dhe per te vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni ne +355692033500

Detajet e Agjentit

Zyra Billion

Prona të ngjashme

Per Qira 300 €
  • 72 m2
  • 1
  • ID: Billion320
- Çmimi sipas kërkesës
  • 4500 m2
  • ID: Billion317
- Çmimi sipas kërkesës
  • 1200 m2
  • ID: Billion316
- Çmimi sipas kërkesës
  • 3200 m2
  • ID: Billion315