Detajet e Prones

Jepet ne qira super apartament 2+1+2 ne Qender te Tiranes Rruga Abdi Toptani, Tirana, Albania

ID: Billion305
Per Qira 1,000 €

Ne qender te Tiranes, tek Rruga Abdi Toptani jepet me qira apartament 2+1+2 tualete. Hyrja organizohet ne nje sallon te bollshem ndenjeje bashke me ambientin e gatimit dhe te ngrenies, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri te mireadministruar. Jepet i mobiluar. Per me teper informacion ju ftojme te na kontaktoni ne numrin 0692033500

  • billionrealty.lift
  • billionrealty.city_center

Detajet e Agjentit

Ariana Selmani

Prona të ngjashme

Per Qira 2,000 €
  • 700 m2
  • 6
  • ID: Billion334
Per Shitje 260,000 €
  • 180 m2
  • ID: Billion332
Per Shitje 250,000 €
  • 250 m2
  • ID: Billion330